Jak nie stracić na lokatach bankowych?

piątek, 19 maj 2017 at 10:10 am

Osoby bez wielkiego doświadczenia ekonomicznego tracą nawet na podstawowych instrumentach oszczędnościowych, ponieważ nie potrafią rozróżnić dobrej oferty od złej. Straty na lokatach bankowych w prosty sposób jednak wyeliminujesz za pośrednictwem poniższego artykułu. W treści otrzymasz informacje o najczęściej popełnianych błędach podczas zakładania lokat bankowych, a jednocześnie nabierzesz większego zaufania do dywersyfikowania nadwyżek kapitałowych.

Read More
 

Wzięcie kredytu studenckiego może być korzystne.

wtorek, 11 kwiecień 2017 at 12:36 pm

Jeśli chodzi o kredyt studencki to tak naprawdę należy pomyśleć o jego wyborze. Student oprócz zabezpieczenia sobie nauki na uczelni wyższej to dodatkowo miesięczną kwotę może przeznaczyć na wszystkie swoje bieżące potrzeby. Decyzja o kredycie studenckim warto podjąć również wtedy, gdy jest się w posiadaniu codziennych wydatków.

Read More
 
admin | | Domyślne | Użyte znaczniki: , , ,

Kredyty gotówkowe - na co warto zwrócić uwagę?

poniedziałek, 13 marzec 2017 at 11:08 am

W dzisiejszych czasach każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której zabraknie nam gotówki. Nieprzewidziane sytuacje takie jak konieczność naprawy auta, zakupu sprzętu domowego czy nagły wyjazd sprawiają, że napięty domowy budżet nie jest w stanie ich wytrzymać. W takiej sytuacji najrozsądniejszym rozwiązaniem jest pożyczenie pieniędzy. Jak zrobić to, by było to bezpieczne?

Zastanów się jakiego kredytu potrzebujesz

Obecnie rynek kredytów gotówkowych jest bardzo rozwinięty. Praktycznie każdego dnia możemy trafić na liczne oferty i reklamy kredytów konsumenckich, które kuszą nas niską ratą czy niewielkim oprocentowaniem. Niestety, rzeczywistość nie zawsze wygląda tak różowo. Z tego właśnie powodu warto zastanowić się dokładnie jakiego kredytu gotówkowego potrzebujemy.

Read More
 
admin | | Domyślne | Użyte znaczniki: , , , , , , ,