Kredyty gotówkowe - na co warto zwrócić uwagę?

poniedziałek, 13 marzec 2017 at 11:08 am

W dzisiejszych czasach każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której zabraknie nam gotówki. Nieprzewidziane sytuacje takie jak konieczność naprawy auta, zakupu sprzętu domowego czy nagły wyjazd sprawiają, że napięty domowy budżet nie jest w stanie ich wytrzymać. W takiej sytuacji najrozsądniejszym rozwiązaniem jest pożyczenie pieniędzy. Jak zrobić to, by było to bezpieczne?

Zastanów się jakiego kredytu potrzebujesz

Obecnie rynek kredytów gotówkowych jest bardzo rozwinięty. Praktycznie każdego dnia możemy trafić na liczne oferty i reklamy kredytów konsumenckich, które kuszą nas niską ratą czy niewielkim oprocentowaniem. Niestety, rzeczywistość nie zawsze wygląda tak różowo. Z tego właśnie powodu warto zastanowić się dokładnie jakiego kredytu gotówkowego potrzebujemy.

Read More
 
admin | | Domyślne | Użyte znaczniki: , , , , , , ,

Kredyt dawniej i dziś

piątek, 10 luty 2017 at 09:18 am

Słowo "kredyt" pochodzi od łacińskiego "Credo", które z grubsza można przetłumaczyć jako "wierzę", tutaj znaczenie ma wzmocnienia tradycji zaufania, która obejmuje transakcje pieniężne. W dawnych czasach, udzielanie i zaciąganie kredytów były wykonane wyłącznie z gwarancją słowa mówionego. Kredyt w dawnych czasach nie musiał też obejmować jedynie kwestii jaką są pieniądze, a termin ten używany był do opisania także do wymian barterowych towarów i usług.

Read More
 

Formalności przy staraniach o kredyt gotówkowy

środa, 19 październik 2016 at 11:16 am

Podczas starań o kredyt trzeba się trochę napocić i pozałatwiać wiele ważnych spraw, aby móc uzyskać wsparcie finansowe, które jest nam w danym momencie potrzebne. Chodzi tutaj o szereg formalności, które należy jak najszybciej załatwić, aby kredyt gotówkowy został nam przyznany, a pieniądze przelano na nasze konto. Do takich formalności należy zaliczyć przede wszystkim złożenie wniosku kredytowego, co nie jest trudnym zadaniem. Można to zrobić podczas osobistej wizyty w banku, ale równie dobrze można zdecydować się na złożenie wniosku online, wszystko zależy tutaj od kredytobiorcy. Wniosek kredytowy wymaga podania prawdziwych danych, a wypełnia się go naprawdę szybko, więc nikt nie powinien mieć z tym większych problemów, w razie problemów pomoc znajdziesz na http://finansowypodpowiadacz.pl/.

Dostarczenie niezbędnych zaświadczeń

Read More