Kredyty gotówkowe - ratunek w wielu sytuacjach

środa, 25 marzec 2015 at 08:42 am

Na pewno kredyt gotówkowy może być dla wielu osób dobrym ratunkiem w momencie, gdy potrzeba pieniędzy na niespodziewane wydatki.

W dzisiejszych czasach bardzo dużo wybiera kredyt gotówkowy, ponieważ dzięki niemu mogą podreperować swój budżet. Bank udzielający kredytu gotówkowego nie zwraca uwagi, na co zostaną wydane pieniądze, dlatego klienci są tak bardzo z tego zadowoleni. Kredyt gotówkowy ma to do siebie, że nie jest przy nim wymagany żaden wkład własny. Oprócz tego banki nie wymagają od swoich kredytobiorców zabezpieczeń oraz poręczycieli. Większość formalności można załatwić nawet w ciągu jednego dnia roboczego albo przez Internet. Każdy, kto decyduje się kredyt gotówkowy online, wcale nie musi mieć założonego konta w danym banku. Kredyt gotówkowy jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla młodych oraz starszych osób. Taki kredyt mogą nawet wziąć osoby, które posiadają już jakieś zadłużenia, ponieważ bank nie zwraca uwagi na przeszłość kredytową swojego kredytobiorcy. Niektórzy biorą kredyt gotówkowy nawet na kwotę kilkunastu tysięcy złotych, jednak trzeba liczyć się z tym, że do zwrotu będzie wyższa cena, ponieważ doliczane są odsetki.

 

Read More
 
admin | | Domyślne | Użyte znaczniki: , , ,

Kredyt – podstawy

piątek, 06 marzec 2015 at 09:44 am

O kredytach mówi się w nowoczesnym otoczeniu ekonomicznym bardzo często. Jest to na pewno najpopularniejszy instrument finansowania ponadstandardowych potrzeb konsumpcyjnych. Niestety niewielu klientów banków czy instytucji parabankowych potrafi rozpoznawać podstawowe pojęcia związane właśnie z zaciąganiem zadłużenia. W artykule zostaną omówione krok po kroku podstawy kredytowe. Na ich podstawie unikniesz większości problemów ze spłatą, a także nauczysz się w sposób wydajny współpracować z doradcami finansowymi działającymi na rynku nowoczesnego kredytowania. Autor wdał się w polemikę na temat korzyści kredytów zaciąganych przez internet.

 

Read More
 

Lokata, która spełni oczekiwania

piątek, 20 luty 2015 at 09:20 am

Dobra lokata bankowa, może być niezłym sposobem na zainwestowanie swoich środków. Zyski z takiej lokaty może nie będą największe, ale będą na przyzwoitym poziomie. Jednak co ważniejsze, lokata bankowa, w przeciwieństwie do innych, bardziej agresywnych form inwestowania gwarantuje niemal pewny zysk, a możliwość utraty wpłaconych środków jest prawie zerowa. Oprócz tego, że samo inwestowanie jest bezpieczne, to środki są zabezpieczone gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Oznacza to, że nawet w przypadku niewypłacalności banku (co zresztą i tak jest mało prawdopodobne), otrzymamy zwrot wpłaconych środków z Funduszu. Warto też wspomnieć o jeszcze innej, bardzo ważnej zalecie inwestowania w lokatę. Wybierając ten sposób inwestycji, nie musimy specjalnie orientować się w zasadach inwestowania, ponieważ powierzamy nasze środki specjalistom z banku, którzy doskonale wiedza, jak się nimi zająć. Jednak musimy trochę się orientować w samych lokatach, a dokładnie w tym, na co zwracać uwagę i która oferta będzie najodpowiedniejsza. W wyborze oferty bardzo mogą nam pomóc różnego rodzaju strony z rankingami, czy porównywarki lokat, ponieważ tam zestawione są niemal wszystkie dostępne na rynku oferty, przez co ich wyszukiwanie jest znacznie prostsze i mniej czasochłonne. Dzięki temu możemy w łatwy sposób dokonać wstępnej selekcji, a co za tym idzie późnej skupić się już tylko na kilku najlepszych ofertach. Trzeba tylko zwrócić uwagę na to, aby ranking był jak najbardziej aktualny.

Read More
 
admin | | Domyślne | Użyte znaczniki: , , ,