Jakie jest oprocentowanie na lokatach bankowych

środa, 25 październik 2017 at 11:43 am

Oprocentowanie jest to wartość którą otrzymamy za wkład za lokatę za każdą kwotę jest inne oprocentowanie ale inne nie znaczy dla nas nic złego. Każdy klient jest inny i potrzeby też więc oprocentowanie jest tak że zależne od kwoty którą wpłacimy na naszą wymarzoną lokatę. Można powiedzieć iż Pan Kowalski ma do dyspozycji daj my na to 1000zł polskich i przychodząc do banku może uzyskać informacji od doradcy i co najważniejsze jakiego oprocentowania może oczekiwać od kwoty 1000zł. Oprocentowanie można podzielić na stałe i zmienne dlatego są dwa rodzaje po top aby klient miał wybór i także posiadał wiedzę iż nie ma oprocentowania tylko są dwa rodzaje.

Read More
 
admin | | Domyślne | Użyte znaczniki: , ,

Karta kredytowa a dług. Kilka porad.

poniedziałek, 21 sierpień 2017 at 10:39 am

Pomimo tego, co słyszy się o kartach kredytowych, nie jest to nieuniknione. W rzeczywistości miliony kredytodawców pobierają opłatę regularnie i nigdy nie płacą ani grosza w opłatach finansowych ani innych opłatach. Oto jak możesz wykorzystać plastik na swoją korzyść!

1. Nie musisz nic nikomu zawdzięczać!

Jest całkiem możliwe, że regularnie korzystasz z kart kredytowych i nie masz długów. W jaki sposób? Pobierając tylko to, na co możesz sobie pozwolić, kiedy nadejdzie rachunek. Użyj kart kredytowych jako narzędzia do płatności, a nie jako obrotowego instrumentu dłużnego. Aby ta metoda działała, musisz śledzić opłaty i przepływy pieniężne.

Read More
 
admin | | Domyślne | Użyte znaczniki: , ,

Dobre lokaty bankowe – jak wybrać najlepszą ofertę

wtorek, 20 czerwiec 2017 at 1:23 pm

Oszczędzanie nie jest łatwe. Wie o tym każdy komu ciężko wygospodarować choć drobną kwotę z miesięcznych dochodów. Polacy coraz chętniej poszerzają swoją wiedzę dotyczącą inwestycji i starają się szukać każdej sposobności do tego by pomnożyć swój kapitał. Korzystne lokaty internetowe cieszą się ogromnym powodzeniem i wielu konsumentów wybiera właśnie taki sposób by zabezpieczyć oszczędności i przy okazji uzyskać pewne profity płynące z depozytu bankowego.

Read More