Karta kredytowa a dług. Kilka porad.

wtorek, 21 sierpień 2018 at 10:08 am

Pomimo tego, co słyszy się o kartach kredytowych, nie jest to nieuniknione. W rzeczywistości miliony kredytodawców pobierają opłatę regularnie i nigdy nie płacą ani grosza w opłatach finansowych ani innych opłatach. Oto jak możesz wykorzystać plastik na swoją korzyść!

Read More
 
admin | | Domyślne | Użyte znaczniki: , ,

Kredyt gotówkowy to dobry pomysł.

poniedziałek, 16 lipiec 2018 at 09:25 am

Czasy się zmieniają, ludzie również się zmieniają, ale potrzeby wciąż pozostają te same. Człowiek chce spełniać swoje marzenia, chce zdobywać cele, które sobie kiedyś wyznaczył, jednym słowem człowiek chce i bardzo mocno pragnie się rozwijać. Niestety czasem nie jest to proste, najzwyczajniej w świecie brakuje nam środków do tego by móc się rozwijać i iść do przodu w realizacji marzeń czy właśnie planów. W takich sytuacjach potrzebujmy dodatkowego bodźca, czegoś, co pomoże nam ruszyć z miejsca, czegoś, co doda nam sił. Takim bodźcem nie wątpliwie może być kredyt gotówkowy. Dzięki niemu możemy realnie ruszyć dalej, możemy zacząć realizować nasze założenia i plany. Kredyt gotówkowy może być tym, co sprawi, że nasze dotychczasowe życie zmieni się na lepsze zobacz ciekawwe oferty na kredyt na http://www.miniratka.eu/.

Read More
 
admin | | Domyślne | Użyte znaczniki: , , , , , , , , ,

Mieszkanie na kredyt – zalety

piątek, 20 kwiecień 2018 at 10:16 am

Kredyt hipoteczny jest coraz bardziej popularnym produktem bankowym w Polsce. Korzystają z niego przede wszystkim ludzie młodzi oraz małżeństwa z dziećmi które marzą o własnym mieszkaniu bądź domku z ogródkiem. Wcześniej warto jednak przyjrzeć się czynnikom które sprawiają że kredyt hipoteczny jest tak bardzo atrakcyjny. Wbrew pozorom sama istota kredytów hipotecznych jest bardzo pozytywna i ma na celu przede wszystkim promowanie kupna mieszkań, a także budowy nowych domów. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że polski rynek nieruchomości rozwija się właśnie dzięki kredytom hipotecznym. Z reguły mało kogo stać na kupno mieszkania za gotówkę, nawet jeżeli miła by to być niewielka kawalerka w większym mieście, nie mówią już o wymarzonym domku z ogródkiem.

Read More